Yaratıcı Drama Atölyesi


ÇOCUKLARA YARATICI DRAMA ATÖLYESİ

Atölye Ücreti: 120 TL
Yaş Grubu: 8-12 yaş
Atölye Süresi: 2 saat
Eğitmen: Oyuncu Zümre Yalçınkaya veya Can Tufan
Katılımcı Sayısı: 3 – 10

yaratici_drama

Atölye İçeriği: Çocuk Atölyesi bu sefer de geleceğin sanatçılarını yaratıcı drama atölyeleriyle buluşturuyor! Yaratıcı Drama, çocukları geliştiren, yetiştiren en önemli eğitim alanı! Oyunlar, çocukların çevresiyle ilgi kırmasını, duygularını dışa vurmasını deneyim kazanmasını, eğlenmesini, dinlenmesini, rahatlamasını, kısaca hayatı eğlenceli bir biçimde prova etmesini sağlıyor. Drama çalışmalarıyla çocuklar; bir olayı, oyunu, yaşantıyı eğitmen yönlendirmesi ile tiyatro tekniklerinden yararlanarak canlandırıyor.

drama atolyesi

Görseli büyütmek için tıklayınız.

Eğitmenler Hakkında:

Zümre Yalçınkaya: Sinema, tiyatro ve televizyon oyuncusudur. 15 Temmuz 1989’da İzmir’de doğdu. Farklı televizyon, sinema ve tiyatro projelerinde yer aldı. Çeşitli tiyatro kurslarına giden oyuncu, daha sonra İzmir Devlet Tiyatrosu Sanatçıları’ndan ve Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nden tiyatro eğitimi aldı. Bu eğitimlerin ardından Müjdat Gezen Sanat Merkezi Aktör Stüdyo’da oyunculuk eğitimini tamamladı. Oyuncu, halen dizi ve sinema filmlerinde rol almaktadır.

Can Tufan: Lise ve üniversite yıllarından beri tiyatroyla iç içe olan eğitmen Can Tufan, lisans eğitimini sürdürürken bir yandan da tiyatro alanında Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nden oyunculuk eğitimi aldı. Halen dans ve tiyatro alanında emek vermeye devam ediyor. Bir taraftan da çocuklarla yaratıcı atölyelerde bir araya geliyor.

Çocuk Atölyesi ile ön kayıt yapılması gerekmektedir. Yeterli sayıda ön kayıt olmaması durumunda sınıf açılmaz. Atölye tarihlerini web sitemizdeki Atölyeler sayfasından öğrenebilirsiniz. Kayıt için iletişim bilgilerimizi aşağıda bulabilirsiniz. Kayıtlar aynı zamanda www.cocuklanereye.com üzerinden kredi kartı ödemesi aracılığıyla da yapılabilir.

Atölye Mekanı: Çocuk Atölyesi/Cihangir
Adres: Oba Sokak Oba Apartmanı 2A Cihangir İstanbul
Web Adresi: www.cocukatolyesi.net
Telefon:
E-Posta: atolye@cocukatolyesi.net