Sanat&Tasarım Atölyesi


ÇOCUKLARA SANAT&TASARIM ATÖLYESİ

sSlajd1a

Atölye Ücreti: 80 TL
Yaş Grubu: 5-8 yaş
Atölye Süresi: 2 saat
Eğitmen: Mimar&Tasarımcı Güliz Afyonoğlu
Katılımcı Sayısı: 3 – 8

Atölye İçeriği: Çocuk Atölyesi’nin Sanat&Tasarım Atölyesi’nde mimar ve tasarımcı eğitmenimiz Güliz Afyonoğlu ile bambaşka bir dünyaya giriyoruz, herkes hazır olsun! Van Gogh olup; fırçalarımızla yuvarlak dokunuşlar yapacağız, hemen ardından Leonardo olup; kendimizi çılgın icat çizimlerinin içinde bulacağız, sonra bir bakmışız ki Kandinsky olmuşuz ve geometrik desenler bizim çiçeklerimiz olmuş…

Sanat Tasarim Atolyesi

Görsel için tıklayınız…

Eğitmen Hakkında: 1980 yılında Ankara’da dünyaya geldi. 2006 yılında Mimar Sinan Üniversitesi İç Mimarlık Bölümünden mezun oldu. Sektörün önde gelen bir sahne ve dekor tasarım şirketinin sanat yönetmenliği başta olmak üzere farklı sektörlere ait birçok proje için iç mekan tasarımı yaptı. 2012 yılında; enstalasyon, sahne, etkinlik, ürün ve mekan tasarımı alanlarında faaliyet gösteren şirketi Tin’i kurdu. BAB Life markasına, kuruluş aşamasından bu yana sanat danışmanlığı yapıyor. Çocuklarla sanat&tasarım atölyesinden bir araya geliyor.

Çocuk Atölyesi ile ön kayıt yapılması gerekmektedir. Yeterli sayıda ön kayıt olmaması durumunda sınıf açılmaz. Atölye tarihlerini web sitemizdeki Atölyeler sayfasından öğrenebilirsiniz. Kayıt için iletişim bilgilerimizi aşağıda bulabilirsiniz. Kayıtlar aynı zamanda www.cocuklanereye.com üzerinden kredi kartı ödemesi aracılığıyla da yapılabilir.

Atölye Mekanı: Çocuk Atölyesi/Cihangir
Adres: Oba Sokak Oba Apartmanı 2A Cihangir İstanbul
Web Adresi: www.cocukatolyesi.net
Telefon:
E-Posta: atolye@cocukatolyesi.net