Mutfak Atölyesi


ÇOCUKLARA MUTFAK ATÖLYESİ

Atölye Ücreti: 80 TL
Yaş Grubu: 4-14 yaş
Atölye Süresi: 2 saat
Eğitmen: Mutfak eğitmeni Ulya Can
Katılımcı Sayısı: 5-8

Atölye İçeriği: Her mutfak kimya laboratuvarıdır. Katılar, sıvılar belli yöntemlerle bir araya getirilir. Farklı süreçlerden geçer, katalizörlerin yardımıyla kimyasal reaksiyona girer ve sonunda tadına doyulmaz lezzetler ortaya çıkar! İşimizi ciddiye alıyor, meraklı çocuklarla her hafta sonu Çocuk Atölyesi’nde Ulya Can ile bilim adamı titizliğinde çalışıyor, kendi ellerimizle ürettiğimiz lezzetlerden tadıyoruz. Elbette ailelerimize yaptıklarımızdan götürüyoruz.

Eğitmen Hakkında: 1972 Kayseri doğumlu olan Ulya Can, 13 yıl uluslararası firmalarda satış ve pazarlama alanında çalıştı. Bu süreçte içinde bulunduğu sektör gereği, hobisi olan yemek pişirme konusunda yurtiçi ve yurtdışında çeşitli workshop’lar, kurslar ve etkinliklere katıldı. İkinci çocuğunun doğumuyla birlikte profesyonel hayata veda eden eğitmenimiz, son iki yıldır çok sevdiği çocuklarla daha sık birlikte olmak, birikimini, bilgisini onlarla paylaşmak için mutfak atölyeleri düzenlemektedir.

yemek atolyesi jpg

Görseli büyütmek için lütfen tıklayınız…

Çocuk Atölyesi ile ön kayıt yapılması gerekmektedir. Yeterli sayıda ön kayıt olmaması durumunda sınıf açılmaz. Atölye tarihlerini web sitemizdeki Atölyeler sayfasından öğrenebilirsiniz. Kayıt için iletişim bilgilerimizi aşağıda bulabilirsiniz. Kayıtlar aynı zamanda www.cocuklanereye.com üzerinden kredi kartı ödemesi aracılığıyla da yapılabilir.

Atölye Mekanı: Çocuk Atölyesi/Cihangir
Adres: Oba Sokak Oba Apartmanı 2A Cihangir İstanbul
Web Adresi: www.cocukatolyesi.net
Telefon:
E-Posta: atolye@cocukatolyesi.net