Ebru Atölyesi


ÇOCUKLARLA EBRU ATÖLYESİ

Atölye Ücreti: 80 TL
Yaş Grubu: 5-12 yaş
Atölye Süresi: 1,5 saat
Eğitmen: Tasarımcı Neslihan Özceylan
Katılımcı Sayısı: 3 – 8

 

Renklerin Dili & Ebru Atölyesi

Renklerin Dili & Ebru Atölyesi

Atölye İçeriği: Renkleri öğrenmenin verdiği huzuru ve keyfi ebru atölyesi ile bir de su üzerinde deneyimlemek…

En eski Geleneksel Türk Sanatı olan ebru sanatı, çocukların yaratıcılıkları ile birleştiğinde su üzerinde birer sanata dönüşüyor. Ebru Eğitmeni ve Görsel Yönetmen Neslihan Özceylan tarafından düzenlediğimiz “Renklerin Dili & Ebru Atölyesi”nde geleceğin sanatçılarına renklerin anlamları, harmonisi ve birbirleriyle karışmalarının hikâyesini öğrenecekler ve sanatın verdiği huzur ve mutluluğu hissedeceklerdir. Ebru atölyesi ile sanatın sırlarını, renkleri kullanmayı öğrenecekler ve kendi desenlerini oluşturacaklar.

Eğitmen Hakkında: Neslihan Özceylan, 1972 İstanbul’da doğdu. Marmara Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Geleneksel Türk El Sanatları, Tezhip ve Minyatür Ana Sanat Dalı’ndan birincilikle mezun oldu. 2002-2011 Günışığı Kitaplığı’nda, Grafik Bölümü Şefliği ve Ajans Yöneticiliği yaptı. 2011’den bu yana kurucu ortağı olduğu b12 adlı reklam ajansında görsel yönetmenlik yapmaktadır.

Çocuk Atölyesi ile ön kayıt yapılması gerekmektedir. Yeterli sayıda ön kayıt olmaması durumunda sınıf açılmaz. Atölye tarihlerini web sitemizdeki Atölyeler sayfasından öğrenebilirsiniz. Kayıt için iletişim bilgilerimizi aşağıda bulabilirsiniz. Kayıtlar aynı zamanda www.cocuklanereye.com üzerinden kredi kartı ödemesi aracılığıyla da yapılabilir.

Atölye Mekanı: Çocuk Atölyesi/Cihangir
Adres: Oba Sokak Oba Apartmanı 2A Cihangir İstanbul
Web Adresi: www.cocukatolyesi.net
Telefon: 0533 477 59 51
E-Posta: atolye@cocukatolyesi.net